Hakkımızda

Kırmızı Kalem Sanat ;
2009 yılında Kutsal Kaynak tarafından Antalya’nın ilk yerleşik özel tiyatrosu olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bir yıl sonra akademik faaliyetlerine başlayan Kırmızı Kalem Sanat; alanında verdiği eğitimlerle binlerce çocuğun, gencin ve ailenin yaşamlarına sanatın ince eliyle dokunmuş ve dokunmaktadır. Kırmızı Kalem Sanat her yaştan bireyin sanatın birçok dalıyla ile ilgili eğitimler aldığı nitelikli bir kurumdur.

Bugüne kadar oyuncuları ve sahnelenen oyunları bir çok kez ödüle layık görülen kurumumuzun yaptığı projeler arasında ; sinema filmleri, tiyatro oyunları, müzikaller, deneysel çalışmalar, uluslararası festivaller ,sosyal sorumluluk ve Avrupa Birliği projeleri bulunmaktadır.

Binlerce çocuğa ve yetişkine eğitim veren kurumumuz eğitim alan bireylerin yolculuklarına sevgiyle ışık tutmuştur. Öğrencilerimiz; Dizi ve film projelerinde yer alma şansı bulmuş, istedikleri iyi okulları kazanmış ve en önemlisi keyifle derslerine girerken aynı zamanda da kişisel gelişimlerini arttırmış ve hayata daha iyi hazırlanmış bireyler olmuşlardır.

Kurumumuz Lara ve Bahçelievler bölgesinde iki şube olarak hizmet vermektedir.

İletişim

Soru ve önerilinizi bize yazın.

Gönder